مقالات میلگرد

کارخانه های تولید میلگرد

لیست کارخانه های تولید میلگرد در ایران _آهن جم

لیست کارخانه های تولید میلگرد در ایران کدام اند و چه انواعی از میلگرد را تولید می کنند ؟

بیش از نیم قرن است که در ایران میلگرد تولید می شود .میلگرد ها جزء پرمصرف ترین مقاطع فولادی می باشند .که با گرید های A1 و A2 و A3 و A4 تولید می شوند .یکی از بهترین تولیدکنندگان میلگرد کارخانه ذوب آهن اصفهان می باشد .در حال حاضر در ایران میلگرد با کیفییت و قیمت متفاوت تولید می کنند .شما می توانید برای اطلاع از قیمت میلگرد و مشخصات آنها به سایت بازرگانی آهن جم  یا کانال قیمت لحظه ای میلگرد مراجعه کنید.در ادامه می خواهیم به معرفی لیست کارخانه های تولید میلگرد در ایران بپردازیم .از شما دعوت می کنم که در ادامه مقاله همراه آهن جم باشید .

در ادامه لیست کارخانه های تولید میلگرد در ایران را مشاهده و بررسی خواهیم کرد.۵۰ برند مطرح و کارخانه تولید کننده میلگرد معرفی شده است. هر کارخانه ای برخی محصولات و برخی از سایز هارا تولید میکند.در ادامه مشخصات کاملی از لیست کارخانه های میلگرد ایران از جمله محصولات تولیدی آنها، محل احداث و .. را مشاهده خواهید کرد.

1_کارخانه ذوب آهن اصفهان

کارخانه میلگرد ذوب آهن اصفهان در سال 1350 تاسیس شده است .که در 45 کیلومتری جنوب غربی اصفهان واقع شده است .بیشترین تقاضای بازار در حوزه میلگرد برای محصول این کارخانه می باشد .زیرا کیفیت بالایی دارد و جزء با سابقه ترین کارخانه هاست .کارخانه ذوب آهن اصفهان به عنوان برترین تولید کننده میلگرد می باشد .کارخانه میلگرد ذوب آهن اصفهان برای اولین با گواهی نامه استاندارد تولید با بالاترین سطح کیفی و گواهی نامه مطابقت میلگرد گرید B500B از شرکت CARES  انگلیس و گواهی نامه 9001 مدیریت کیفییت در زمینه تولید شمش را دریافت کرده است .

پیشنهاد مطالعه ⋙  قیمت میلگرد 14

ظرفیت تولیدی کارخانه ذوب آهن اصفهان در حال حاضر 3 میلیون و 600 تن است و محصولات خود را به بازار های داخل و خارج عرضه می کند .به همین علت جایگاه اولین تولید کننده میلگرد را به خود اختصاص داده است .میلگرد ذوب آهن به دو صورت ساده و آجدار طبق استاندارد ملی ایران 3132 تولید می کنند .شما می توانید برای مشاهده قیمت روز میلگرد ذوب آهن اصفهان به سایت آهن جم مراجعه کنید .

کارخانه ذوب آهن اصفهان

2_کارخانه صبا فولاد زاگرس

کارخانه صبا فولاد زاگرس در سال 1393 در استان چهارمحال و بختیاری در شهرستان بروجن در شهرک صنعتی سفید دشت تاسیس شده است .ظرفیت تولید کارخانه صبا فولاد زاگرس 420 هزارتن در سال می باشد .روی میلگرد زاگرس حرف اختصاری SFZCT حک شده است .کارخانه صبا فولاد زاگرس تولید کننده میلگرد های A3  و A4  می باشد .محصول تولیدی این شرکت کیفیت بالایی دارد و به همین علت با سرعت زیادی در بین خریداران محبوبیت پیدا کرده است .

3-کارخانه میلگرد ظفر بناب

کارخانه میلگرد ظفر بناب در سال 1386 در شمال غرب ایران ،استان آذربایجان شهرستان بناب تاسیس شده است .روی میلگرد ظفر بناب علامت اختصاری ZN.CT  حک می شود .کارخانه میگرد  ظفر بناب میلگردهای با سایزهای 28،25،22،20،18،16،14،12،10،8 در گرید های A3 و A2 تولید می کنند .ظفر بناب به دلیل اینکه وزن سبکی دارد مقرون به صرفه تر از دیگر میلگرد ها می باشد .شما می توانید برای اطلاع از قیمت میلگرد ظفر بناب به سایت آهن جم مراجعه کنید .

کارخانه ظفر بناب

4_کارخانه فولاد خراسان (میلگرد نیشابور)

کارخانه فولاد خراسان در سال 1381 در 15 کیلومتری شمال غرب شهرستان نیشابور افتتاح شده است .کارخانه فولاد میلگرد های ساده و آجدار از سایز 8 تا 32 تولید می کند .روی میلگرد خراسان علامت اختصاری KAC.CT حک شده است .میلگرد خراسان کیفیت بالایی دارد و تقاضای خریداران برای این میلگرد زیاد است .می توان گفت فولاد خراسان جزء برترین تولید کنندگان میلگرد می باشد . وبسایت این کارخانه به آدرس kscco.ir میباشد .

پیشنهاد مطالعه ⋙  معرفی میلگرد ادکا یا اوتکا |کاربردها و تفاوت آن با ممان منفی

5_میانه (فولاد آذربایجان)

مجتمع فولاد آذربایجان در سال 1368 در جنوب شرقی شهرستان میانه افتتاح شده است .محصولاتی مثل (میلگرد آجدار،میلگرد ساده و تسمه های فولادی ) را تولید می کند .هم اکنون ظرفیت تولیدی کارخانه میانه به 550 هزارتن در سال می رسد ..علامت اختصاری که روی میلگرد میانه حک شده است دو F  برعکس و کنار هم می باشد .میلگرد تولیدی این کارخانه کیفیت بالایی دارد و جزء محبوب ترین میلگرد ها در بازار آهن می باشد .این کارخانه اکثر استاندارد های ملی و بین الملی را داراست .

6-کارخانه سیرجان حدید جنوب

در سال 1390 در سیرجان کارخانه سیرجان حدید جنوب افتتاح شده است .ظرفیت تولیدی این کارخانه حدود 250 هزارتن در سال می باشد .این کارخانه میلگرد در گرید های A2 و A3  تولید می کند .دراین کارخانه همچنین میگردهای کلاف با گرید های متفاوت تولید می شود .

7-کارخانه میلگرد راد همدان

مجتمع فولاد راد همدان در سال 1390 فعالیت خود را آغاز کرده است .کارخانه راد همدان ظرفیت تولیدی 500 هزارتن در سال را دارد .این شرکت محصولاتی در گرید های  A1 و A2  و A3 با سایز 8 تا 32 می باشد .علامت اختصاری RAD  برروی میلگرد همدان حک شده است .این کارخانه استاندارد SNSO  و BS4449 بریتانیا دریافت کرده است .به طور کل کارخانه راد همدان جزء بهترین تولیدکنندگان میلگرد می باشد که برای تولید محصولات خود از دستگاه های پیشرفته و جدید استفاده می کند .میلگرد این کارخانه جزء سبک ترین میلگردهای بازار می باشد که قیمت آن نسبت به سایر تولیدکنندگان بیشتر است .

8-مجتمع کاوه تیکمه داش

یکی از جوان ترین کارخانه ها در حوزه تولید میلگرد مجتمع کاوه تیکمه داش است که در سال 1387 در استان تبریز و در شهرک فولاد تیکمه داش فعالیت خود را آغاز کرد.این مجتمع به تولید میلگرد های گرید A1 ،A4،A3،A2 مشغول است .ظرفیت تولیدی مجتمع تیکمه داش به 300 هزارتن در سال می رسد .علامت اختصاری میلگرد تیکمه داش SFK Steel است که روی محصولات این کارخانه حک می شوند .

پیشنهاد مطالعه ⋙  میلگرد حرارتی چیست

9-کارخانه میلگرد آذر فولاد امین

یکی دیگر ازکارخانه های استان آذربایجان شرقی کارخانه آذر فولاد امین است که در منطقه تیکمه داش در سال 1390 تاسیس شده است .ظرفیت تولیدی این کارخانه 300000 تن در سال می باشد .مجتمع آذر فولاد امین میلگردهایی در گرید های A2  و A3  تولید می کند که سایزهای از 8 تا 32 دارند.

کارخانه آذر فولاد امین
3/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *