اخبار لحظه ای

هنوز تغییری یافت نشده است

0
ورود و عضویت
اخبار لحظه ای

هنوز تغییری یافت نشده است

×
آهن جم
ورود و عضویت
0

لیست کارخانه های فولاد تهران

زمان مطالعه : 5 دقیقه
لیست کارخانه های فولاد تهران

لیست کارخانه های فولاد تهران که به تولید انواع مقاطع فولادی همچون میلگرد و تیرآهن می پردازند را میخواهیم بررسی کنیم.شهر تهران بیش از ۱۳میلیون جمعیت دارد .موقیعت جغرافیایی این استان در جوار استان های مازندران ،قم ،مرکزی ،البرز وسمنان می باشد .از این  رو تقاضای آهن آلات و محصولات فولادی در این شهر زیاد است ومشتریان نیز تمایل دارند که آهن آلات مورد نیاز خود را از نزدیک ترین محل تهیه کنند.زیرا هزینه ارسال بار کمتر است وقیمت تمام شده آهن آلات کمتر می شود .در ادامه این مقاله لیست کارخانه های فولاد تهران را نام برده ومحصولات تولیدی آن ها را ذکر کردیم .در ادامه همراه باشید .

 1. کارخانه فولاد تهران
 2. فولاد شمس تهران
 3. فولاد سپنتا تهران
 4. صنایع فولاد کاوه تهران
 5. کیان پرشیا
 6. پرشین فولاد آریا
 7. صنایع هفت الماس
 8. فولاد سپهر ایرانیان
 9. آذر گستر سدید
 10. مجتمع فولاد پارسیان
 11. پروفیل صنعت ماهان

فولاد سپهر ایرانیان

این کارخانه در اتوبان تهران ساوه در سال ۱۳۹۰ تاسیس شد ومحصولات اصلی این کارخانه میلگرد و نبشی فولادی می باشد که پس از گذراندن آزمایش های کنترل کیفی به بازار وارد می شوند .از پر فروش ترین محصولات این کارخانه میلگرد می باشد ومیلگرد های این شرکت در سایز ۸ تا ۳۲ و در شاخه های ۶ و ۱۲ متری و گرید A2 و A3 تولید می شوند .محصولات این شرکت کیفیت مناسبی دارند و از گواهینامه های استاندارد بین المللی برخورد دارند . آدرس سایت این مجموعه fooladsepehr.ir میباشد.

پیشنهاد مطالعه ⋙  از بین بردن زنگ زدگی زیاد +روش های خانگی و صنعتی
کارخانه میلگرد تهران

کارخانه پروفیل صنعت ماهان

یکی از برترین کارخانه ها در لیست کارخانه های فولاد تهران پروفیل ماهان است .کارخانه پروفیل صنعت ماهان در تهران جاده خاوران در شهرک صنعتی جنت آباد واقع شده است .این کارخانه در سال  ۱۳۸۹تاسیس شد و محصولات تولیدی آن انواع پروفیل از جمله تیرآهن ،لوله ،نبشی و ناودانی می باشد .البته لیست محصولات این کارخانه از لحاظ سایز محدود می باشد .تیرآهن صنعت ماهان در سایز های ۱۴ ،۱۸،۱۶ در کیفیت درجه ۱ و درجه ۲می باشد. نبشی این شرکت در سایز ۳ تا ۸ و ناودانی در سایز ۸ تا ۱۸  تولید می شود.

پیشنهاد مطالعه : وزن پروفیل

شرکت صنایع هفت الماس

این کارخانه در جاده تهران -قزوین در سال  ۱۳۷۵تاسیس شد .فاز اول خط تولید نورد سرد آن در سال  ۱۳۷۸به بهره برداری رسید .درسال ۱۳۸۰عملیات عمرانی این واحد تولیدی آغاز و  سرانجام در سال  ۱۳۸۲با ظرفیت تولید اسمی ۱۰۰هزارتن ورق گالوانیزه به بهره برداری رسید .محصولات تولیدی این شرکت انواع ورق گالوانیزه به ضخامت ۲ تا۳ میلی متر و عرض ۱۰۰۰ تا ۱۲۵۰ میلی متر ،ورق نورد سرد (روغنی )،ورق نورد گرم (ساده)،ورق گلی  و لوله های رنگی و گالوانیزه می باشد .۲۰ تا ۴۰ درصد محصولات این شرکت برای صادرات است و باقی در بازار داخل عرضه می شود .محصولات این کارخانه کیفیت مطلوبی دارند و مطابق با استاندارد های جهانی تولید می شوند . ورق گالوانیزه در واقع ورق فولادی با پوشش گالوانیزه است .برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله ورق گالوانیزه چیست ؟ را مطالعه کنید.

پیشنهاد مشاهده : کانال قیمت لحظه ای میلگرد

پیشنهاد مطالعه ⋙  فولاد ضد زنگ چیست؟معرفی،کاربرد ها و ترکیبات آن

کارخانه فولاد تهران یا جویا نورد تهران

کارخانه فولاد تهران با مجوز اداره صنایع استان تهران در سال ۱۳۷۳ تاسیس شد .این مجموعه در حوزه نورد گرم فعالیت دارد و محصولاتی همچون نبشی و ناودانی و میلگرد تولید می کند .ظرفیت تولید این کارخانه حدود ۱۰۰هزار تن در سال می باشد .محصولات این کارخانه با کیفیت مناسب و به طور مستقیم در بازار عرضه می شوند .

واحد های فولاد سازی این کارخانه در دو فاز در سال های   ۱۳۷۳ و ۱۳۸۶ راه اندازی شده و محصولات فولادی را در ظرفیت بالا تولید کرده اند .در حال حاضر این کارخانه با نام جویا نورد فولاد تهران شناخته می شود .محصولات این کارخانه ناودانی سایز ۶ تا ۱۰  ف نبشی سایز ۳ تا ۱۰ ،میلگرد سایز ۸ تا ۴۰ و سپری از سایز های ۲ تا ۱۴میلی متر می باشد . کارخانه های زیادی در ایران مشغول به تولید میلگرد هستند که در لینک زیر میتوانید لیست آنها را مشاهده کنید.

کارخانه های میلگرد ایران

شمش فولاد صادراتی

کارخانه آذر گستر سدید

شرکت آذر گستر سدید در سال ۱۳۷۱در شهرک صنعتی شمس آباد تهران به بهره برداری رسید .محصولات تولیدی این شرکت میلگرد ساده صنعتی در سایز های ۱۲ الی ۴۰ میلگرد ترانس می باشد .طول میلگرد های تولید شده توسط این شرکت ۶تا ۱۲ متری می باشد .از برترین شرکت ها در لیست کارخانه های فولاد تهران آذرگستر سدید است.

قیمت میلگرد ساده آذر گستر سدید

مجتمع فولاد پارسیان

این واحد تولیدی در سال ۱۳۸۵در شهرک صنعتی اشتهارد در تهران تاسیس گردید .ظرفیت تولیدی این کارخانه ۳۰۰هزارتن در سال ومحصول تولیدی آن میلگرد

پیشنهاد مطالعه ⋙  سقف تیرچه بلوک چیست؟ اجزا ،مزایا و معایب آن

A2، A3، A4در سایز های ۸ تا ۳۲ می باشد .درحال حاضر این شرکت میلگرد های شاخه و میلگرد کلاف و میلگرد ساده نیز تولید می کند .تمامی محصولات این کارخانه مطابق با استاندارد ملی ایران تولید و گواهی نامه های کیفیت را دارند .

شرکت فولاد کیان پرشیا

شرکت فولاد پرشیا در تهران در شهرک صنعتی شمس آباد در سال ۱۳۸۰تاسیس گردیده است .این کارخانه یکی از فعال ترین تولید کننده های انواع لوله و پروفیل فولادی می باشد .محصولات تولیدی این شرکت علاوه بر رفع نیاز های داخلی به کشور های همسایه نیز صادر می شوند .پروفیل این شرکت از ورق های با کیفیت تهیه می شود .انواع لوله های وفولادی اسپیرال و درز مستقیم و پروفیل های فولادی ،انواع و لوله جهت انتقال آب ،نفت و گاز از محصولات این شرکت می باشد .این کارخانه مجهز به دستگاه ها وماشین آلات پیشرفته است. محصولات مطابق با استانداردهای ملی و جهانی تولید می شوند .

شرکت پرشین فولاد آریا

یکی دیگر از کارخانه های فولادی در شهر تهران شرکت پرشین فولاد آریا است .محصولات این شرکت انواع میلگرد ساختمانی ساده وآجدار می باشد و طرح های توسعه تولید تیر آهن ،آهن اسفنجی و ذوب و ریخته گری نیز در این شرکت وجود دارد .آدرس کارخانه پرشین فولاد در ابهر می باشد و دفتر فروش این کارخانه در تهران واقع شده است .

لیست کارخانه های فولاد تهران

کارخانه های تولید میلگرد تهران

 • کارخانه پرشین فولاد
 • صنایع کاوه
 • فولاد شمس سپهر

کارخانه تولید تیرآهن تهران 

۱-پرشین فولاد

کارخانه تولید ورق تهران 

 1. صنایع پرشین فولاد
 2. هفت الماس
 3. کیان پرشیا
 4. سپنتا تهران

کارخانه تولید نبشی تهران 

 • پرشین فولاد
 • نورد فولاد

کارخانه قوطی و پروفیل تهران 

 • پرشین فولاد
 • کیان پرشیا
 • سپنتا
۳/۵ - (۳ امتیاز)

نظرات

سوال یا نظر شما

شما میتوانید نظر یا سوال خود را برای کامنت کنید.

برای درخواست مشاوره اطلاعات خود را وارد کنید.

×
ورود | ثبت‌نام
لطفا شماره موبایل(اعداد انگلیسی) یا ایمیل خود را وارد کنید
ورود شما به معنای پذیرش شرایط ایزی لاگین و قوانین می باشد