قیمت میلگرد صبا فولاد زاگرس

واحد :کیلوگرم _ محل تحویل :صبا فولاد زاگرس شهرکرد شاخه : آجدار 12 متری
سایز (mm)وزن شاخه (kg)آنالیزقیمت(ریال)
107.5A3تماس بگیرید
1211A3تماس بگیرید
1415A3228,000
1618.5A3228,000
1823.5A3228,000
2029A3228,000
2235.5A3228,000
2545.5A3228,000
2858.5A3تماس بگیرید
3273A3تماس بگیرید
به روز رسانی1402/09/13

* قیمت ها با احتساب %9 ارزش افزوده می باشد.

 

قیمت میلگرد زاگرس

یکی از  مهمترین مقاطع فولادی که در صنعت ساختمان سازی کاربرد و مصارف زیادی دارد میلگرد می باشد. میلگرد در کشور ما توسط کارخانه های زیادی با کیفیت و قیمت های متفاوتی تولید و عرضه می شود.  یکی از برترین کارخانه های تولید کننده میلگرد کارخانه صبا فولاد زاگرس می باشد. این کارخانه محصولات خود را با کیفیت مطلوب و قیمت مقرون به صرفه در بازار عرضه می نماید و به همین دلیل یکی از محبوب‌ترین میلگردهای بازار میلگرد صبا فولاد زاگرس می باشد .

قیمت میلگرد مانند سایر مقاطع فولادی تحت تاثیر تحولات بازار مرتباً دچار نوسان می‌شود به همین دلیل صاحبان کسب و کارهای مرتبط و فعال در بازار آهن همواره تمایل دارند که روند تغییرات قیمت میلگرد را بررسی کنند .در این مقاله می‌خواهیم در مورد قیمت میلگرد زاگرس شهرکرد امروز و روند تغییرات آن و سایر عوامل تاثیر گذار بر آن صحبت کنیم.

قیمت میلگرد زاگرس _آهن جم

قیمت میلگرد زاگرس امروز به صورت روزانه در سایت بازرگانی آهن جم به روز رسانی می‌شود و شما در صورتی که به دنبال دریافت قیمت میلگرد زاگرس به روز هستید می توانید روزانه به سایت آهن جم مراجعه کنید .
قیمت روز میلگرد زاگرس  بر اساس منابع معتبر و بررسی‌های کارشناسان فروش مجموعه آهن جم در بازار ،اعلام و به روز رسانی می گردد تا کاربران درباره قیمت انواع میلگرد زاگرس اطلاعات دقیق و به روزی به دست آورند.

این صفحه به طور کلی می تواند مرجعی برای کسانی باشد که قصد خرید میلگرد زاگرس  دارند یا اطلاع از قیمت میلگرد زاگرس آنلاین را نیاز دارند.

کارخانه میلگرد زاگرس یکی از شناخته ترین کارخاته های تولیدکننه میلگرد در ایران میباشد. این کارخانه در شهرک صنعتی سفید دشت ،استان چهارمحال و بختیاری احداث شده است .به همین دلیل میلگرد این کارخانه در قسمت های مرکزی ایران از جمله شهرهای شهرکرد ،اصفهان ،شیراز و دیگر شهرهای مرکزی به دلیل کیفیت مناسب و همچنین حمل و نقل آسان و هزینه حمل کمتر محبوبیت بالایی را کسب کرده است.آدرس اینترنتی این مجموعه sabasteel.ir میباشد.

قیمت میلگرد زاگرس اصفهان امروز

قیمت روز میلگرد زاگرس در اصفهان به صورت روزانه در سایت آهن جم اعلام می‌شود. همچنین بازرگانی آهن جم یکی از عرضه کنندگان محصولات این کارخانه می باشد و تمامی سایزهای میلگرد زاگرس را با بهترین قیمت بازار عرضه می نماید.

قیمت میلگرد زاگرس شهرکرد

همانطور که گفته شد کارخانه میلگرد زاگرس در شهر شهرکرد در مجموعه صنعتی سفید دشت احداث گردیده است .به همین دلیل میلگرد این کارخانه با نام های میلگرد شهرکرد یا میلگرد زاگرس یا میلگرد زاگرس شهرکرد در بازار شناخته می شود .قیمت میلگرد شهرکرد به صورت روزانه در همین صفحه و لیست قیمتی که در بالای  قرار گرفته است به روز رسانی میشود .

میلگرد زاگرس در سایزهای ۱۰و ۱۲ و ۱۴ و۱۶ و ۱۸ و ۲۰ و ۲۲ و ۲۵ و ۲۸ و ۳۲ تولید میشود و تمامی این سایز ها با بهترین قیمت روز میلگرد زاگرس شهرکرد در بازرگانی آهن جم عرضه می گردد.

میلگرد زاگرس

میلگرد زاگرس که تولید کارخانه صبا فولاد زاگرس می باشد با توجه به کیفیت تولید و موقعیت جغرافیایی این کارخانه که در مرکز کشور قرار دارد محبوبیت و تقاضای زیادی در بازار به دست آورده است .به همین دلیل نیز اطلاع از قیمت میلگرد صبا فولاد زاگرس برای فعالان در بازار آهن و خریداران این محصول اهمیت زیادی دارد.

میلگرد زاگرس در سایز های ۱۰ تا ۳۲ در کیفیت بالایی تولید می شود .قیمت میلگرد زاگرس با توجه به استحکام و کیفیت بالای آن برای استفاده در پروژه های بزرگ مقرون به صرفه است .تجهیزات این کارخانه از شرکت زیمنس آلمان هستند که باعث میشود محصولات تولیدی این شرکت کیفیت ساخت بالایی داشته باشند.

5/5 - (1 امتیاز)