0
ورود و عضویت
اخبار لحظه ای
×
آهن جم
ورود و عضویت
0

فرم محاسبه وزن میلگرد

میلیمتر
متر

کارشناسان فروش این محصولات

امیر حسین اسماعیلی

امیر حسین اسماعیلی

کارشناس میلگرد
نادر عزیزی

نادر عزیزی

کارشناس میلگرد

قیمت خاموت انبار اصفهان

بروزرسانی : ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۳:۲۷:۳۸
نام محصولآنالیزابعاد(cm)سایز میلگردمحل تحویلقیمت توماننمودارخرید
اطلاعات بیشتر خاموت ۸ ابعاد سفارشیA2سفارشی۸اصفهان۳۱,۳۶۴تومان ۳۴,۵۰۰تومان
ثابت
ثبت سفارش
اطلاعات بیشتر خاموت ۱۰ ابعاد سفارشیA2سفارشی۱۰اصفهان۲۷,۷۲۷تومان ۳۰,۵۰۰تومان
۱۸۲
ثبت سفارش

انواع خاموت در تمامی اشکال در سایز ۸ تا ۳۲ طبق سفارش مشتری تولید میشود.

اشتراک گذاری

با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

قیمت خاموت

قیمت خاموت ۸ در محدوده ۳۲۰۰۰ تومان و قیمت خاموت ۱۰ در محدوده ۲۹۰۰۰ تومان مباشد.قیمت هر کیلو خاموت در محدوده ۳۰۰۰۰ تومان است و تحت تاثیر نوسان های بازار تغییر میکند.

قیمت خاموت با توجه به نوع و سایز میلگرد آن و دستمزد تولید مشخص میشود.میلگردها شامل دو دسته‌ی ساده و آجدار می‌شوند و در انواع پروژه‌ها در دو حالت طولی و عرضی استفاده می‌شوند. به‌طورکلی خاموت همان میلگرد عرضی است یعنی میلگردی که در راستای عرضی برای افزایش استحکام سازه به کار می‌رود.

قیمت خاموت مستقیماً با قیمت میلگرد استفاده شده در پروژه‌ها مرتبط می‌شود. قیمت خاموت به نوع میلگرد اولیه، سایز و هزینه‌های خمکاری آن بستگی دارد بنابراین می‌توان در خاموت گذاری مختلف ستون‌ها از میلگردهای مختلفی استفاده کرد. شما می‌توانید در سایت آهن‌جم قیمت لحظه‌ای خاموت را مشاهده کنید و ثبت سفارش انجام دهید. همچنین آهن جم به طور تلفنی یا حضوری برای خرید خاموت آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است. درصورت تمایل می‌توانید جهت مشاوره با مشاوران آهن جم تماس بگیرید یا به واتس اپ ما پیام بدهید.

با ما همراه باشید تا در ادامه چند نکته به شما درباره خاموت ارائه دهیم.

قیمت خاموت ۳۰*۳۰

قیمت خاموت ۳۰*۳۰ با میلگرد سایز ۸ حدود ۳۳۰۰۰ تومان است و قیمت خاموت ۳۰*۳۰ با میلگرد سایز ۱۰ حدود ۳۰۰۰۰ هزار تومان است .قیمت خاموت ۳۰*۳۰ با سایز میلگرد ۱۲ حدود ۳۱۰۰۰ تومان است.خاموت ۳۰*۳۰ با سایز های دیگر میلگرد از جمله ۱۴ و ۱۶ و ۱۸ و ۲۰ و ۲۲ و ۲۵ و ۲۸ و ۳۲ طبق سفارش مشتری تولید میشود.برای اطلاع از قیمت این خاموت با واحد فروش آهن جم تماس بگیرید.

خاموت ۳۰ در ۳۰ در آرماتور بندی ستون و نوار های فونداسیون کاربرد زیادی دارد.برای هر قسمت سازه مثلا فونداسیون یا ستون خاموت باید طبق ابعاد مورد نیاز تولید شود.یکی از سایز های پر مصرف خاموت که بیشتر برای ستون های ۴۰ در ۴۰ سانتی متر استفاده میشود خاموت ۳۰در ۳۰ است .خاموت ۳۰ در ۳۰ با تمامی سایز های میلگرد طبق سفارش مشتری در بازرگانی آهن جم تولید میشود.معمولا خاموت ۳۰ در ۳۰ به علت سایز رند و تقاضای زیاد به صورت آماده موجود میباشد و سفارشات تناژ هم پذیرفته میشود.

قیمت خاموت آماده

قیمت خاموت معمولاً با توجه به نوع میلگرد آن و هزینه دستمزد خمکاری مشخص می‌شود. قیمت خاموت هایی که در سایت آهن جم اعلام می گردد همگی قیمت خاموت آماده در انبار اصفهان می باشد. بازرگانی آهن جم انواع خاموت در تمامی سایز ها را با بهترین قیمت بازار عرضه می نماید .معمولاً سایزهای رند خاموت به صورت آماده در انبار آهن جم موجود می باشد. اما در صورتی که نیاز به سایز خاصی از خاموت دارید می توانید به بازرگانی آهن جم سفارش تولید دهید. سپس محصول شما در سایز مورد نیاز تهیه می گردد.

خاموت معمولاً در سایزهای ۸ و ۱۰ و ۱۲ و ابعاد رند به صورت آماده موجود می باشد .شما میتوانید خاموت مورد نیاز خود را در ابعاد دلخواه در سایز های ۸ و ۱۰ و ۱۲ و حتی بیشتر و در ابعاد مختلف سفارش دهید .

خاموت

برای ایجاد سازه ای محکم و مقاوم و طراحی و اجرای فونداسیون آن از خاموت استفاده می شود. یکی از رایج ترین راه ها برای افزایش استحکام ساختمان، استفاده از خاموت در شناژ سازه می باشد. خاموت در واقع نوعی میلگرد است که با شکل مربع خم شده و برای تقویت استحکام سازه در مقابل نیروهای برشی و پیچشی استفاده می شود.

به طور کلی دو نوع میلگرد در پروژه های ساختمانی برای جبران مقاومت کششی بتن استفاده می‌شوند. میلگردهای طولی که در راستای تیرها و ستون های بتنی قرار می‌گیرند و میلگرد های عرضی که در راستای عرض تیرها و ستون‌ها به صورت عمود بر میلگردهای طولی استفاده می شوند. به میلگرد های عرضی خاموت گفته می شود.

قیمت خاموت _آهن جم

قیمت روز خاموت

قیمت امروز خاموت هم مانند دیگر مقاطع فولادی تحت تاثیر عواملی قرار گرفته و مرتباً دچار نوسان می‌شود .خاموت در واقع میلگردهای خم شده در ابعاد متفاوت هستند و قیمت روز خاموت تحت تاثیر قیمت میلگرد نوسان پیدا میکند. قیمت روز خاموت را می توانید روزانه در سایت آهن جم مشاهده نمایید.

قیمت خاموت امروز برای تمامی ابعاد در هر سایز یکسان می باشد. یعنی در صورتی که شما خاموت ۲۷*۲۷ و خاموت ۳۰ در ۳۰ با میلگرد ۱۰ سفارش دهید هر دوی اینها به یک قیمت می باشند. قیمت روز خاموت تحت تاثیر عواملی همچون نرخ دلار، میزان عرضه و تقاضا ، نرخ تورم و نوسانات بازار آهن دچار تغییرات میشود.

قیمت خاموت ۸

خاموت ۸ یعنی اینکه خاموت با استفاده از میلگرد سایز ۸ تولید شده است .قیمت خاموت ۸ امروز با توجه به قیمت میلگرد سایز ۸ و دستمزد اپراتور و سایر هزینه‌های تولید مشخص می گردد. قیمت خاموت ۸ روزانه در سایت آهن جم اعلام میشود.

قیمت خاموت ۱۰

قیمت روز خاموت ۱۰ با توجه به‌ قیمت میلگرد ۱۰ مشخص میشود. هر چقدر قیمت میلگرد ۱۰ باشد، هزینه های تولید از جمله دستمزد اپراتور و غیره به آن اضافه شده و قیمت خاموت ۱۰ مشخص می گردد. قیمت خاموت ۱۰ روزانه در سایت آهن جم اعلام شده و قیمت آن برای ابعاد مختلف یکسان می باشد.

کاربرد خاموت در ساختمان سازی _آهن جم

انواع خاموت از لحاظ شکل ظاهری

به نوعی از میلگرد که در بتن‌ها ،ستون‌ها و تیرها جهت جلوگیری از ترک خوردگی، حفظ شکل و افزایش مقاومت به کار می‌رود خاموت می‌گویند. خاموت‌ها با توجه به سطح مقطع ستون و شکل آن ساخته می‌شوند. شکل ظاهری خاموت‌ها با توجه به شکل ستون و همچنین سایر کاربردهای خاموت در نقاط مختلف ساختمان مشخص می‌شود. خاموت‌ها در اشکال چند ضلعی، دایره‌ای خاموت یو شکل و میلگرد عصایی تولید می‌شوند. قیمت خاموت اصفهان به شکل و سایز میلگرد ان بستگی دارد.در ادامه تصویر این اشکال را می‌بینید. تمام شکل‌های مختلف خاموت با سایز میلگرد و ابعاد مورد نظر شما قابل سفارش می‌باشد.

خاموت‌های چند ضلعی
از رایج‌ترین نوع خاموت‌های چند ضلعی شکل مربع و مستطیل آنها می‌باشد. سایر خاموت‌های چند ضلعی تنگ باز یا بسته نیز با توجه به شکل ستون یا محل استفاده تولید می‌شوند.

قیمت خاموت چند ظلعی

 خاموت دایره

این نوع خاموت شکل دایره دارد و در نوع ساده و مهندسی قلاب دار تولید میشود.نوع دیگری از خاموت های دایره ای به شکل پیوسته است .می‌توان گفت این نوع خاموت جز خاموت های مارپیچ است که با دستگاه ها خم دستی قابل تولید نیست.برای تولید خاموت‌های مارپیچ از دستگاه CNC استفاده میشود.

 خاموت U شکل

شکل u خاموت هم در موارد زیادی از آرماتور بندی یک سازه از جمله فونداسیون به کار می‌رود به خاموت یو شکل ، میلگرد یو یا میلگرد یو شکل هم گفته می‌شود.توان گفت میلگردهای رکابی و عصایی نوعی خاموت یو هستند.

خاموت یو شکل

وظیفه خاموت چیست؟

حال که با خاموت آشنا شدید می خواهیم بدانیم که دقیقاً خاموت چه نقشی را در ستون و فونداسیون سازه ها ایفا می کند، خاموت میلگرد عرضی است که به عنوان یک نگهدارنده ، میلگردهای طولی موجود در ستون ها و تیرهای بتنی را در بر می‌گیرد و محکم در کنار هم نگه می دارد .

خاموت نوعی میلگرد خم شده به شکل مربع میباشد .به طور کلی استفاده از میلگرد در اشکال مختلف در سازه ها و بین بتن بسیار رایج است. زیرا بتن در مقابل نیروهای کششی مقاومت مناسبی ندارد. از این رو با استفاده از میلگرد ها مقاومت کششی بتن را افزایش میدهند.

زمانی که خاموت در ستون های بتنی قرار می گیرد نقش تکیه گاه جانبی را برای میلگردهای طولی دارد و از پیچش آنها جلوگیری می کند و وظیفه مقابله با نیروهای برشی را برعهده دارد. خاموت از خم شدن میلگردهای طولی ،جابجایی آنها در هنگام بتن ریزی، از فروپاشی ستون یا تیر در هنگام اعمال فشار و ایجاد و گسترش ترک در ستون یا تیر بتنی جلوگیری میکند. نقش خاموت در آرماتور بندی ساختمان بسیار مهم است .

خاموت _آهن جم

خاموت زنی

خاموت زنی طبق سفارش مشتری در ابعاد سفارشی و تناژ بالا توسط بازرگانی آهن جم انجام میشود.خاموت مورد نظر شما با بهترین کیفیت و قیمت و در سریع ترین زمان تحویل میگردد.خاموت زنی به عملیات خم کردن میلگرد ها توسط دستگاه خاموت زن برای تولید خاموت گفته می شود.

همانطور که می دانید خاموت در واقع میلگردهای خم شده در ابعاد و زوایای مختلف هستند .برای خم کردن خاموت ها معمولاً از دستگاه خاموت زن برقی استفاده می شود که در ادامه تصویر آن را مشاهده می کنید. البته خاموت زنی نیاز به یک دستگاه برش هم دارد.

برای تولید خاموت ابتدا میلگردهای مورد نیاز که معمولاً در سایز ۸ و ۱۰ هستند در ابعاد مناسب توسط قیچی میلگرد برش می خورند. سپس به صورت دسته های چندتایی با استفاده از دستگاه خاموت به شکل مربع خم می شوند. زاویه خم آنها هم به نوع خاموت و سفارش مشتری بستگی دارد .قیمت خاموت زنی با توجه به دستمزد اپراتور و سایر هزینه‌های تولید مشخص میشود.

وزن خاموت

قیمت خاموت برای واحد کیلوگرم اعلام میشود .وزن خاموت با توجه به اینکه از چه سایز میلگردی تولید شود و ابعاد آن چقدر باشد متفاوت است. معمولا خاموت ها از سایز میلگرد ۸ و ۱۰ و ۱۲ تولید می‌شوند که این میلگردها باتوجه به سایز خود ضخامت و وزن متفاوتی دارند. هر چه سایز میلگرد بیشتر باشد وزن خاموت ها هم بیشتر می‌شود.

مورد بعدی که در وزن خاموت تأثیرگذار است ابعاد آن می باشد .مثلاً خاموت هایی که از یک سایز میلگرد تولید می شوند اما ابعاد متفاوتی دارند ،وزن متفاوتی پیدا می‌کنند. مثلاً وزن خاموت ۳۰ در ۳۰ از وزن خاموت ۲۰ در ۲۰ که سایز میلگرد آنها یکسان باشد بیشتر است. شما می توانید در مورد وزن خاموت در ابعاد و سایزهای متفاوت از واحد فروش مجموعه آهن جم مشاوره بگیرید. معمولاً وزن خاموت ها در سایزهای رند توسط کارشناسان این مجموعه به مشتریان گرامی اعلام می شود.

قیمت خاموت ساده و مهندسی _آهن جم

برای ساخت خاموت از چه میلگردی استفاده می شود ؟

خاموت معمولاً از میلگردهای آجدار تولید می شود، البته همه ی میلگردهای آجدار مناسب ساخت خاموت نیستند. زیرا هر نوع میلگرد آجداری میزان استحکام و قابلیت های متفاوتی دارد .میلگرد های ساده و آجدار با آج A4 مناسب خاموت زنی نیستند ،زیرا میلگرد های ساده قابلیت استفاده در بتن را ندارند .برای گیرایی بهتر میلگرد در بین بتن ها بهتر است که آجدار باشد .میلگرد های A4هم استحکام بسیار بالایی دارند وخم کاری آنها سخت است .

در اکثر موارد از میلگرد A2 برای تولید خاموت استفاده می شود و در برخی موارد با توجه به نیاز سازه و توصیه مهندس معمار از میلگرد A3 استفاده می شود .سایز میلگرد خاموت زنی هم سایزهای ۸،۱۰،۱۲ می باشد .

در بازرگانی آهن جم خاموت باسایز های  ۱۶،۱۴،۱۲،۱۰،۸ با میلگرد های A2 و A3 با بهترین قیمت بازار تولید و عرضه می شود .قیمت خاموت ۸ و قیمت خاموت ۱۰ روزانه اعلام میگردد و طبق ابعاد سفارشی مشتری تولید میشود.

قیمت هر کیلو خاموت

قیمت خاموت برای واحد کیلوگرم اعلام میشود.هر خاموت هم با توجه به سایز میلگرد و ابعاد آن متفاوت میباشد.معمولا قیمت هر کیلو خاموت طبق سایز میلگرد اعلام میشود و ابعاد خاموت در قیمت هر کیلو تاثیری ندارد.

امروزه با بزرگ‌تر شدن صنعت ساخت‌ و ساز کشور و افزایش اهمیت سازه‌ها، استفاده از خاموت نیز به شدت اهمیت یافته و تقریباً در تمام سازه‌ها برای بالابردن مقاومت و استقامت بتن از خاموت استفاده می‌شود. به طور مثال برای جلوگیری از شکست برشی و شکست خمشی که باعث در خطر قرار گرفتن بتن‌ها می‌شود، بهترین راه‌حل، بهره‌گیری از خاموت و یا میلگردهای متفاوت است.

در واقع می‌توان گفت خاموت یکی از مهم‌ترین گزینه‌ها برای بالا بردن استحکام بتن در سازه‌ها می‌باشد. همچنین استفاده از خاموت نه تنها موجب جلوگیری از کشش‌های سطحی انقباضی و خزشی می شود، بلکه در بالابردن و افزایش نیروی لنگر خمشی آغازین و عملکردش نیز، تأثیر زیادی دارد.

خاموت در آرماتور بندی ساختمان ها نقش بسیار مهمی ایفا میکند و به همین دلیل قیمت خاموت در هزینه ساخت اسکلت بتنی فاکتور مهمی محسوب میشود .

در کل می‌توان گفت خاموت که به نوعی همان میلگرد خم شده به شکل مربع است باعث افزایش مقاومت در برابر عملیات‌هایی مانند برش، پیچش و مانع از بیرون زدگی آرماتورهای طولی و اصلی سازه‌ها می‌شود و به نوعی همانند یک ضربه‌گیر به شدت مقاوم عمل می‌کند.

خاموت‌ها چندنوع هستند؟

۱)خاموت سلولار(مدور): این نوع خاموت به شکل حلقه‌های  بسته و با به روزترین تکنولوژی در کارخانه تولید می‌شود که در افزایش استحکام و مقاومت بتن به شدت مؤثر است.

۲)خاموت مارپیچی: این نوع از خاموت مثل یک فنر دور تا دور میلگردهای طولی را احاطه می‌کند. این خاموت باعث انعطاف دادن به ستون بتنی و افزایش مقاومت آن و همچنین منعطف سازی ان دربرابر فشارها و نیروها می‌شود.

از انواع دیگر خاموت می‌توان به خاموت سنتی، معمولی، ربات، تنگ باز، تنگ بسته، تنگ باز، مهندسی و خاموت ساده اشاره کرد.

هنگام استفاده از خاموت چه نکات مهمی را باید رعایت کرد؟

طبق مقررات ملی، اصول و نکات لازم برای استفاده از خاموت در مطلب زیر ذکر شده.

۱)  خاموت‌ها بیشتر مواقع در فواصل ۲۰ سانتی متری از یکدیگر قرار می‌گیرند.

۲) خاموت‌ها باید به وسیله‌ی سیم آرماتور بندی به میلگردهای طولی بسته شوند.

۳) برای عملیات خم‌سازی میلگرد یا همان تولید خاموت، دما باید از۵ درجه سانتی‌گراد بیشتر باشد.

۴) برای خم کردن مجدد آرماتورها باید به صورت سرد و با دستگاه مکانیکی این کار را انجام داد.

خرید خاموت از آهن جم (مرجع قیمت اهن)

با توجه به اینکه خاموت تأثیر مستقیمی در افزایش استحکام و مقاومت سازه دارد پس باید با نهایت حساسیت و دقت آن را خریداری نمود. بنابراین حتماً در هنگام خرید به کیفیت و برند خاموت موردنظر توجه و دقت زیادی داشته باشید. به یاد داشته باشید که حتماً سایز و نوع خاموت مورد نظر را متناسب با شرایط و نیازهای پروژه انتخاب کنید.

لازم به ذکر است که تمامی مقاطع آهنی و فولادی از جمله خاموت به صورت روزانه و لحظه ای دچار نوسانات قیمت می‌شوند که آهن جم با قراردادن جدول لحظه‌ای قیمت‌ها، دسترسی و اطلاع از قیمت را برای شما عزیزان آسان‌تر گردانیده.

توصیه‌ی آخر آهن‌جم به شما این است که ازخرید خاموت‌های تولید شده از میلگردهای دسته دوم حتماً خودداری کنید حتی اگر قیمت وسوسه انگیزی داشتند زیرا قطعا بازدهی ضعیفی خواهند داشت و ضرر کامل است!

 

شما در جداول این صفحه میتوانید، قیمت خاموت آهن جم را از برندهای مختلف و مطرح در بازار داخلی کشور، مشاهده کنید. شماره ۰۳۱۴۲۰۲ مربوط به واحد فروش آهن جم، برای اعلام قیمت خاموت و ثبت سفارش خرید، در خدمت شماست.

شما میتوانید علاوه بر قیمت خاموت،قیمت تیرآهن ،قیمت روز آهن، قیمت میلگرد، قیمت ورق، قیمت نبشی، قیمت ناودانی، قیمت سپری، قیمت پروفیل، قیمت لوله، قیمت محصولات مفتولی، قیمت شمش و قیمت لوازم سوله را از آهن جم دریافت کنید.‌

آهن جم عرضه کننده انواع مقاطع فولادی_ahanjam.com

قیمت روز خاموت _آهن جم

فایل صوتی این مطلب

سوالات متداول

۱- چگونه از بازرگانی آهن جم خاموت خریداری کنیم؟

برای خرید خاموت کافی است ثبت سفارش کنید یا با شماره ۰۳۱۴۲۰۲ تماس بگیرید. در صورتی که خاموت مورد نظر شما سایز های پر مصرف باشد به صورت آماده موجود است و در غیر این صورت خاموت طبق سفارش شما تولید میشود.بازرگانی آهن جم انواع خاموت در تمامی اشکال با میلگرد سایز ۸ تا ۳۲ را تولید می نماید.

۲- خاموت به صورت آماده موجود است ؟

در بازرگانی اهن جم خاموت در سایز های رند آماده و موجود است و بارگری سریع انجام میشود و سایز های خاص نیز در کمترین زمان تولید میشود.

۳- زمان تولید خاموت با ابعاد سفارشی چقدر است؟

زمان تولید و تحویل به تناژ محصول بستگی دارد،قبل از ثبت قطعی سفارش زمان تحویل بار به اطلاع مشتری رسانده میشود .بازرگانی آهن جم خدمات مشاوره قبل از خرید دارد و شما میتوانید با شماره ۰۳۱۴۲۰۲ تماس گرفته و کلیه سوالات خود را بپرسید.

۴- خاموت با چه گرید میلگرد تولید میشود؟

تولید خاموت در بازرگانی آهن جم با میگرد های A2 و A3 در ابعاد و اشکال متفاوت طبق سفارش مشتری انجام میشود.

۵-قیمت خاموت درج شده در سایت آهن جم به روز است؟

بله ،قیمت خاموت روزانه اعلام میشود و تاریخ به به روز رسانی درج می گردد،استعلام قیمت از طریق تماس با شماره ۰۳۱۴۲۰۲ نیز انجام میشود.

۶-قیمت خاموت برای هر سایز میلگرد چقدر است؟

قیمت خاموت بسته به سایز میلگرد و قیمت روز آن مشخص میگردد و شکل و ابعاد خاموت در قیمت آن تاثیری ندارد.فقط قیمت خاموت با شکل ها و ابعاد خاص متفاوت است

۵/۵ - (۵۹ امتیاز)

برای درخواست مشاوره اطلاعات خود را وارد کنید.

×
ورود | ثبت‌نام
لطفا شماره موبایل(اعداد انگلیسی) یا ایمیل خود را وارد کنید
ورود شما به معنای پذیرش شرایط ایزی لاگین و قوانین می باشد