لیست قیمت نبشی

به روز رسانی شده در تاریخ 1401/11/17

لیست قیمت نبشی ناب تبریز

واحد :کیلوگرم _ محل تحویل :  اصفهان _ تبریز
سایز (cm)ضخامت (mm)طول شاخه (m)قیمت (ریال)
336229,500
436تماس بگیرید
446232,500
4.546تماس بگیرید
4.5412تماس بگیرید
4.556تماس بگیرید
536228,500
546227,500
556224,500
636تماس بگیرید
656225,500
666225,500
756تماس بگیرید
766225,500
776225,500
866تماس بگیرید
876تماس بگیرید
886تماس بگیرید
1086تماس بگیرید
10812تماس بگیرید
10106تماس بگیرید
101012تماس بگیرید
به روز رسانی1401/11/17

* قیمت ها با احتساب %9 ارزش افزوده می باشد.

قیمت نبشی

قیمت نبشی

نبشی یکی از انواع مقاطع فولادی می باشد که در صنعت ساختمان سازی کاربرد های زیادی دارد. به همین علت قیمت نبشی برای فعالان در حوزه آهن آلات و حوزه ساختمان سازی اهمیت دارد. نبشی در قسمت های مختلف ساختمان ها از جمله در بین دیوار ها و در نمای ساختمان کاربرد دارد. از این رو قیمت نبشی یکی از فاکتورهای تعیین کننده در هزینه های ساختمان می باشد. نبشی کشی ساختمان یکی از مواردی است که در همه ساختمان ها در بین دیوارها و برای نما اجرا می شود .مصالح اصلی که برای نبشی کشی مورد استفاده قرار می گیرد نبشی می باشد. به همین علت قیمت نبشی در هزینه های سازه تاثیر گذار است. نبشی ها در سایزهای متفاوتی تولید و عرضه می شوند. سایز آنها بر اساس اندازه بال آنها و ضخامت آنها می باشد. قیمت نبشی برای هر کدام از سایز های آن متفاوت می باشد و سایز های مورد استفاده در سازه طبق نظر مهندس سازه و طبق نقشه ساختمان تعیین می شوند.

خرید نبشی

 قیمت نبشی هنگام خرید یکی از موارد بسیار مهم است که توجه زیادی به آن میشود. نبشی یکی از پروفیل های پرکاربرد در ساخت ساختمان ها میباشد که جزو پروفیل های باز محسوب می شود. ساختار نبشی به شکل دو ضلع عمود بر هم است که این ضلع ها گاهی هم اندازه می باشند که به آن نبشی بال مساوی و گاهی اندازه های دو ضلع با یکدیگر متفاوت است که به آن نبشی بال نامساوی گفته می شود. کلمه نبشی به دلیل ساختار و شکل مقطع بر روی این محصول گذاشته شده است .زیرا بیشترین کاربرد آن در گوشه و کنج ساختمان ها می باشد و شکل مثلث گوشه داری است. به نبشی پروفیل زاویه هم گفته میشود.نبشی در سایز های متفاوتی تولید و به بازار عرضه می گردد .سایز و اندازه بال نبشی ها از حدود ۳ سانتی متر تا ۱۰ سانتیمتر و ضخامت نبشی ها از ۳ میلیمتر تا حدود ۱۰ میلیمتر میباشد .نبشی ها در طول ۶ متری و۱۲ متری تولید می‌شوند که طول ۶ متری آنها کاربرد های بیشتر در صنعت و ساختمان سازی دارد و مورد استفاده بیشتری قرار می گیرد.

هنگام خرید نبشی عوامل زیادی هستند که باید مورد توجه قرار بگیرند و در مورد آنها اطلاعات کافی کسب شود. اول از همه باید بدانید که چه نوع نبشی مناسب سازه و عملیات اجرایی شما می باشد. نوع و اندازه و سایز نبشی باید طبق نظر مهندس سازه وطبق نقشه ساختمان و محلی که میخواهد مصرف شود مشخص شود. سپس در مرحله بعدی خرید نبشی باید به کیفیت آن، مطابقت سایز با سایز مورد نظر شما، کارخانه تولید کننده و جنس آن توجه نمایید و مناسبترین نبشی را با بهترین قیمت نبشی برای پروژه خود خریداری نمایید. انواع نبشی در همه سایز ها در طول های ۶ متری و ۱۲ متری با بهترین قیمت نبشی از تمامی کارخانجات تولید کننده در ایران در بازرگانی آهن جم به فروش میرسد.

قیمت روز نبشی

 نبشی هم مانند سایر مقاطع فولادی هر روزه قیمت های متفاوتی دارد و نوسان هایی را تجربه می‌کند.عوامل مختلفی هستند که بر قیمت روز نبشی و هزینه‌های تولید آن تاثیر گذار می باشند. قیمت روز نبشی ها توسط کارخانجات تولید کننده روزانه در لیستی اعلام می گردد و در لیست اعلام شده قیمت تمامی نبشی ها در همه سایز ها در محل کارخانه اعلام شده است. امکان پیش بینی قیمت نبشی و نوسان های آن در بازار ایران وجود ندارد .زیرا عوامل بسیار زیادی هستند که هر روزه بر قیمت سایر مقاطع فولادی و از جمله قیمت نبشی اثر گذار هستند و قیمت ها را به طور ساعتی کاهش یا افزایش میدهند. بهترین روش برای دریافت قیمت روز نبشی مراجعه به جدول های قیمتی به روز رسانی شده در سایت آهن جم می باشد. در سایت بازرگانی آهن جم قیمت نبشی به محض اعلام از طرف کارخانه ها به روز رسانی شده و در جداول قیمت قرار می گیرد و امکان خرید نبشی برای مشتریان فراهم می باشد.

قیمت هایی که برای انواع نبشی در جداول در سایت آهن جم قرار می‌گیرد آخرین قیمت های بازار و قیمت های اعلام شده کارخانجات می باشد. شما با مراجعه به جدول مربوط به هر کارخانه قیمت محصولات آن را در همه سایزها مشاهده می‌نمایید. امکان خرید نبشی هم به صورت خرد و هم به صورت عمده و ظرفیت فراهم می باشد. در سایت آهن جم قیمت روز نبشی از کارخانجات مطرح تولید کننده از جمله نبشی شکفته مشهد، نبشی آریان فولاد، نبشی ناب تبریز و همچنین نبشی ظهوریان، نبشی آونگان، نبشی منظومه اصفهان و غیره به صورت روزانه اعلام می گردد.

عوامل زیادی بر قیمت نبشی اثرگذارند.قیمت مواد اولیه آن، تغییرات نرخ ارز در بازار آزاد ،قیمت آهن آلات در بازار، میزان عرضه و تقاضا ،قیمت گذاری ها در بورس، میزان عرضه در بورس کالا و نرخ های پایه، وتغییرات قیمت آهن آلات و مواد اولیه آن در سطح جهانی، سایز و ابعاد و کیفیت نبشی های تولید شده و هزینه‌های حمل آن به مقصد مشتری همگی در تعیین قیمت نبشی اثرگذار هستند .هنگام خرید نبشی لازم است که از قیمت روز این محصول و عوامل تاثیرگذار بر قیمت آن اطلاعات کافی داشته باشید تا بتوانید نبشی مورد نیاز سازه خود را در زمان مناسب و با پرداخت هزینه های کمتر و مقرون به صرفه تر تهیه نمایید.

کاهش هزینه های ساختمان سازی یکی از مهمترین دغدغه ساختمان سازان میباشد. از طرفی کاربرد زیاد انواع نبشی در ساخت سازه ها اهمیت انتخاب نبشی مناسب و با قیمت مناسب را دوچندان می کند .ساختمان سازان همواره در تلاشند باید تا مصالح مورد نیاز سازه از جمله مقاطع فولادی را به قیمت مناسب تری تهیه نمایند.از این رو لازم است از عوامل تاثیر گذار بر قیمت آهن ،قیمت میلگرد، قیمت تیرآهن،قیمت نبشی و … اطلاع داشته باشند و مقاطع فولادی مورد نیاز خود را در زمان مناسب تهیه نمایند.

قیمت نبشی

 نبشی

نبشی یک مقطع فولادی است که به شکل دو ضلع عمود بر هم می باشد و دارای یک گوشه است.نبشی یکی از انواع پروفیل ساختمانی میباشد.نبشی از لحاظ شکل ظاهری و سطح مقطع به دو نوع نبشی بال مساوی و نبشی بال نامساوی تقسیم می شود و از نظر زاویه بین دو بال به دو نوع نبشی عمودی L شکل و نبشی V شکل تقسیم می شود. در اکثر موارد دوبال نبشی عمود بر یکدیگر هستند. یعنی زاویه بین دو بال ۹۰ درجه است. اگر دو بال زاویه دیگری داشته باشند آنها را با حرف v انگلیسی نشان میدهند. نبشی فولادی با وجود وزن کم قدرت زیادی در تحمل وزن های سنگین دارد .به همین دلیل مهندسان و ساختمان سازان در موقعیت هایی که نیاز است یک قسمت از سازه سبک باشد و وزن زیادی را نیز تحمل کند از نبشی استفاده میکنند. نبشی ها از نظر روش ساخت نیز به دو صورت پرسی و فابریک تولید می شوند.ساختار نبشی به شکلی است که این پروفیل باز استحکام و مقاومت بالایی دارد.می‌توان گفت نبشی چندین برابر استحکام بیشتری نسبت به همین حجم آهن که به صورت ورق یا اشکال دیگر باشد را داراست .البته روش تولید نبشی، کیفیت تولید آن،کارخانه سازنده و نوع مواد اولیه همگی در میزان استحکام آن تاثیرگذار هستند .

قیمت نبشی ۳

 نبشی ۳ یکی از سایزهای پر مصرف در بین نبشی ها میباشد. نبشی ۳ یعنی اندازه بال های نبشی ۳ سانتیمتر میباشد. نبشی ۳ از ضعیف ترین مقاطع فولادی است. قیمت نبشی ۳ نسبت به سایر انواع نبشی ارزان تر است زیرا وزن کمتری دارد. نبشی ۳ به علت وزن کم و ظرافت و سایز کوچک دارای استحکام کمتری نسبت به سایز های بزرگتر می باشد و از این رو در قسمت های از ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد که نیاز به تحمل بارهای سنگین نباشد. این سایز نبشی برای اجرای وال پست هم استفاده میشود.

آهن جم عرضه کننده انواع مقاطع فولادی_ahanjam.com

سوالات متداول

قیمت نبشی کلیه کارخانه ها به محض اعلام در سایت آهن جم به روز میشود و تاریخ به روز رسانی در زیر جداول درج شده است.

برای خرید نبشی با کارشناسان فروش آهن جم با شماره 03133869211 تماس بگیرید.

نبشی ناب تبریز، نبشی شکفته مشهد، نبشی آریان فولاد،نبشی منظومه اصفهان، نبشی ظهوریان، نبشی آونگان

نبشی در انواع فابریک و پرسی ، بال مساوی و بال نامساوی و با زاویه L شکل یا V شکل تولید میشود.

4.9/5 - (11 امتیاز)