لیست قیمت ناودانی

قیمت ناودانی ناب تبریز

واحد :کیلوگرم _ محل تحویل :   تبریز
سایز ناودانیوزن شاخه (kg)طول شاخه (m)قیمت (ریال)
8386252,000
10496252,000
12606252,000
14726252,000
16856252,000
18_6252,000
8 هم وزن اروپا10312تماس بگیرید
10 هم وزن اروپا12712257,000
12 هم وزن اروپا16012257,000
14 هم وزن اروپا19212257,000
16 هم وزن اروپا22512257,000
18 هم وزن اروپا_12280,000
به روز رسانی1402/07/12

* قیمت ها با احتساب %9 ارزش افزوده می باشد.

 

قیمت ناودانی

قیمت ناودانی همانند سایر مقاطع فولادی متغیر میباشد. ناودانی ها از لحاظ روش تولید، از لحاظ وزن و شکل ظاهری دارای دسته بندی هایی می باشند. همچنین از لحاظ سایز نیز قیمت ناودانی ها متفاوت می باشد. به طور کلی قیمت ناودانی با توجه به روش تولید آن ،جنس آن ،وزن ،سایز و طول آن متفاوت می باشد. قیمت ناودانی به عوامل زیادی وابسته است و همین موضوع هم باعث وجود تفاوت قیمت ناودانی کارخانه های مختلف می شود.

ضخامت یا استاندارد ناودانی هم یکی از موارد تاثیر گذار بر قیمت ناودانی امروز است. بال و ضخامت ناودانی مهمترین مشخصه آن به شمار می روند که باید در زمان خرید به آن توجه ویژه ای داشته باشید. کیفیت ناودانی تولید شده و کارخانه تولید کننده آن هم اثر زیادی بر قیمت ناودانی دارند .کیفیت در هر محصولی طبیعتا قیمت بالاتری دارد. در بین ناودانی های موجود در سطح بازار نیز ناودانی هایی که از کیفیت تولید بالاتری برخوردار می باشند و ضخامت و سایز آنها مطابق با استانداردها است،  دارای قیمت بالاتری می باشند.به ناودانی در زبان انگلیسی steel channel 4u هم گفته میشود .

قیمت ناودانی هم یکی از مواردی می باشد که روزانه توسط سایت بازرگانی آهن جم اعلام می گردد. قیمت ناودانی اعلام شده در سایت کاملا به روز میباشد. قیمت ها به محض اینکه از طرف کارخانه های تولید کننده ناودانی اعلام شوند در سایت به روز رسانی میگردد و تاریخ به روزرسانی آنها در پایین هر جدول درج میشود. برای خرید ناودانی با کارشناسان آهن جم تماس برقرار کنید و قیمت ناودانی خود را با توجه به سایز آن ،کارخانه تولید کننده، طول آن، ضخامت و سایر موارد دریافت نمایید و در صورت تمایل به خرید پیش فاکتور برای شما ارسال میگردد. ارسال محصولات و مقاطع فولادی به تمام نقاط کشور انجام می شود. قیمت سایر محصولات فولادی هچون قیمت روز میلگرد تمام کارخانه ها نیز اعلام میگردد.

قیمت روز ناودانی

بطور کلی انواع مقاطع فولادی در ساختمان سازی کاربردهای زیادی دارند به همین دلیل قیمت محصولات فولادی از جمله قیمت میلگرد،  قیمت تیرآهن امروز ،قیمت نبشی و قیمت ناودانی در هزینه‌های ساخت یک سازه فاکتوری موثر می‌باشند .ناودانی هم مانند سایر مقاطع در کشور ما دارای نوسان های قیمتی می باشد .قیمت آن روزانه یا حتی ساعتی دچار تغییرات میشود. قیمت روز ناودانی برای داشتن یک خرید به صرفه اهمیت بالایی دارد .

کارخانه های تولیدکننده با توجه به نوسانات رخ داده در بازار آهن روزانه قیمت محصولات خود را اعلام می‌کنند. حتی اگر نوسانات در بازار آهن زیاد باشد ممکن است در یک روز چند لیست قیمت از یک کارخانه اعلام شود و قیمت مرتباً در حال تغییر باشد. به همین دلیل شما اگر قصد خرید ناودانی دارید باید حتماً قیمت روزانه ناودانی را بررسی و سپس اقدام به خرید کنید و عوامل زیادی هستند که بر بازار  انواع مقاطع فولادی و قیمت آهن امروز از جمله قیمت ناودانی تاثیر زیادی دارند که عبارتند از:

  1. نوسانات قیمت ارز
  2. میزان عرضه و تقاضا در داخل و خارج از کشور
  3. قیمت  شمش و مواد اولیه تولید آهن آلات
  4. نوسان‌های قیمت جهانی آهن آلات
  5. تحولات سیاسی و اقتصادی که در خارج و داخل کشور رخ می دهند
  6. میزان عرضه محصولات در بورس
  7. میزان تقاضا برای آن ها و قیمت گذاری بورس بر محصولات

چنانچه قصد خرید ناودانی با بهترین قیمت را دارید حتما از مشاوران فروش آهن جم بهره ببرید و با رصد دقیق قیمت روز ناودانی در بهترین زمان اقدام به خرید نمایید.

خرید ناودانی _آهن جم

ناودانی

ناودانی یکی از انواع پروفیل های باز می باشد که ظاهری U شکل یا C شکل دارد. ناودانی در زبان انگلیسی به نام های Steel U channels و Steel C channels شناخته می شود. ناودانی در جنس های مختلفی تولید می‌شود که از مهمترین آنها ناودانی فولادی، گالوانیزه ،آلومینیوم، و استنلس استیل میباشند. این محصول بر اساس جنس تولید شده ،روش تولید ،استاندارد تولید، سایز و میزان ضخامتش دارای قیمت های متفاوتی در بازار میباشد. نوع آلومینیوم ناودانی از نظر وزنی سبک تر و قابلیت شکل پذیری بهتری دارد.

بیشترین کاربرد ناودانی آلومینیوم در ساخت چهارچوب های در و پنجره ، اسکلت سازه ها و شاسی تریلرها میباشد. ناودانی از اوایل قرن بیستم مورد استفاده قرار می گرفت. در زمان جنگ جهانی دوم ناودانی به عنوان یکی از مقاطع فولادی مهم در ساختمان سازی نقش داشت. پس از جنگ جهانی سوم تولید ناودانی افزایش پیدا کرد و انواع ناودانی ها گسترش یافتند. ناودانی ها از لحاظ شکل ظاهری نیز با یکدیگر متفاوت می باشند. این مقطع فولادی به شکل U یا C انگلیسی و به سه روش فابریک نورد سرد ،فابریک نورد گرم و پرسی تولید می شود.

قیمت ناودانی
4.8/5 - (6 امتیاز)