قیمت میلگرد تیکمه داش

واحد :کیلوگرم _ محل تحویل : کاوه تیکمه داش - بستان آباد (آذربایجان شرقی)  شاخه : آجدار 12 متری
سایز (mm)وزن شاخه (kg)آنالیزقیمت (ریال)
84.5A2240,000
84.5A3248,000
107A2239,000
107A3247,000
1210A3239,000
1413A3238,000
1618.5A3238,000
1823A3238,000
2028.5A3238,000
2234.5A3238,000
2544.5A3238,000
2856.5A3238,000
3274A3238,000
به روز رسانی1402/07/12

* قیمت ها با احتساب %9 ارزش افزوده می باشد.

 

قیمت میلگرد تیکمه داش

قیمت میلگرد تیکمه داش امروز توسط بسیاری از فعالان در بازار آهن آلات پیگیری و رصد می شود. محصولات کارخانه فولاد کاوه تیکمه داش جزو یکی از محصولات باکیفیت بازار می باشد .شرکت کاوه

تیکمه داش یکی از شرکت‌های تولید کننده میلگرد ساده و آجدار میباشد که در شهرستان بستان آباد در سال ۱۳۹۱ تاسیس شده است و یکی از بزرگترین کارخانه های فولادی در آذربایجان شرقی می باشد. این کارخانه فعالیت خود را با دو شعار سازمانی (اعتماد شما افتخار ماست) و (بهترین ها را تست کنید) شروع کرد.

قیمت میلگرد تیکمه داش _آهن جم

قیمت میلگرد تیکمه داش روزانه در سایت آهن جم به روز رسانی میشود و تاریخ به روز رسانی قیمت ها در پایین جدول درج می گردد. در صورتی که یک روز قیمت ها به روز رسانی نشود به این معنی است که کارخانه تیکمه داش لیست قیمت محصولات خود را در آن روز اعلام نکرده است. قیمت میلگرد تیکمه داش مانند سایر محصولات فولادی به پارامترهای متفاوتی مانند وزن ،نوع و سایز این محصول بستگی دارد .

خرید میلگرد تیکمه داش برای بسیاری از افرادی که در نزدیکی این کارخانه فعالیت‌های صنعتی و ساختمانی دارند از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. تمامی سایز های میلگرد تیکمه داش روزانه اعلام قیمت میشوند. برای خرید میلگرد تیکمه داش با کارشناسان فروش مجموعه آهن جم در تماس باشید و خرید خود را نهایی کنید.

 تیکمه داش

تیکمه داش یکی از شهرهای غربی در کشور ما می باشد. این شهر در استان آذربایجان شرقی قرار دارد و مرکز بخش تیکمه‌داش شهرستان بستان‌آباد می باشد .کارخانه فولاد کاوه تیکمه داش در شهر بستان آباد تاسیس شده است .شهر تیکمه داش در ۶۰ کیلومتری تبریز و ۹۱ کیلومتری میانه واقع شده است و به همین دلیل داد و ستد دربین بازارهای این شهرهای مهم در جریان می باشد. تیکمه داش در سال ۱۳۷۸ تبدیل به شهر شده است .

میلگرد تیکمه داش 

میلگرد تیکمه داش در حال حاضر جزء محصولات باکیفیت بازار می باشد. این کارخانه با تولید میلگرد با کیفیت و رساندن ظرفیت تولید خود به حدود ۳۰ هزار تن در سال سهم قابل توجهی از بازار آهن آلات را در دست دارد و جایگاه مناسبی در بین تولید کنندگان میلگرد یافته است. این شرکت در سالهای ۹۴ و ۹۷ به عنوان صادرکننده نمونه انتخاب و تندیس حمایت از حقوق مصرف کننده را دریافت کرده است.

میلگرد کارخانه تیکمه داش در گریدهای A1 ,A2 , A3 و A4 و سایز های ۸ تا ۳۲ تولید می شود. قیمت میلگرد تیکمه داش در برخی از سایز ها ازجمله سایز ۱۴ ۱۶ و ۱۸ به دلیل پر مصرف بودن نسبت به دیگر سایز ها بیشتر است .میلگرد های کاوه تیکمه داش در ترکیب آلیاژ خود ۱۹ درصد کربن دارند و علامت اختصاری که بر روی آنها حک شده است علامت SFK میباشد .

مشخصات فنی میلگرد تیکمه داش

این کارخانه انواع میلگرد های ساده و آجدار را با به روزترین دستگاه های خارجی در کیفیت بالا تولید می نماید. میلگرد های این کارخانه در چهار نوع ساده و آجدار مارپیچی، جناقی و مرکب تولید شده و در ساختمان سازی مصرف زیادی دارند. این کارخانه محصولات میلگرد ساده خود را با استاندارد روسی A1 و در سایزهای ۸ و ۱۰ تولید می کند .میلگرد های ساده این کارخانه نیز انعطاف پذیری بالایی داشته و برای آهنگری و خم کاری مناسب هستند. این محصول با استاندارد ۲۴۰ S می باشد و استحکام کششی و مقاومت تسلیم به ترتیب ۳۶۰ و ۲۶۰ پاسکال دارد.

محصولات A2 این کارخانه در سایز های ۸ و۱۰ و ۱۲ تولید شده که کیفیت مطلوبی دارند. میلگرد A3 تیکمه داش نیز با آج جناقی ۴۰۰ S در همه سایز ها تولید می شود .محصولات A4 این کارخانه هم با آج های مرکب تولید شده که برای خمکاری اصلاً مناسب نیستند. زیرا میزان مقاومت و شکنندگی آنها بسیار بالاست.کارخانه فولاد کاوه تیکمه داش محصولات خود را در سایزهای متفاوتی تولید می کند از جمله این سایز ها از سایز ۸ تا ۳۲ میباشد.

کارخانه میلگرد تیکمه داش

کارخانه میلگرد تیکمه داش در سال ۹۱ و در شهرستان بستان آباد تاسیس شده است .بستان آباد یکی از شهرهای آذربایجان شرقی و در نزدیکی شهر تبریز و میانه میباشد .کارخانه میلگرد تیکمه داش در سالهای ۹۴ و ۹۷ جزء صادرکننده های نمونه بود و جوایزی را نیز در این باره دریافت کرده است.

قیمت میلگرد تیکمه داش امروز

قیمت میلگرد تیکمه داش امروز به صورت لحظه ای در سایت آهن جم به روز رسانی میشود. میلگرد تیکمه داش دارای تنوع زیادی می باشد به همین دلیل بهتر است که قبل از خرید از سایز مورد نظر و نیاز خود مطمئن شده و محصول را متناسب با نیاز پروژه

خود تهیه نمایید .قیمت میلگرد کاوه تیکمه داش امروز همچون سایر محصولات فولادی تحت تاثیر عوامل زیادی دچار نوسان میشود .عمده دلیل این نوسانات قیمت دلار، میزان عرضه و تقاضا ،نرخ تورم و غیره می باشد.

خرید میلگرد تیکمه داش

میلگرد کارخانه فولاد کاوه تیکمه داش در همه سایزها در سایت آهن جم با بهترین قیمت بازار به فروش می رسد. برای خرید این محصول با کارشناسان فروش مجموعه آهن جم تماس بگیرید و قیمت روز این محصول را برای تمامی سایز ها دریافت نمایید. سپس در صورت تمایل به خرید ، پیش فاکتور برای شما ارسال می گردد و به محض قطعی شدن پیش فاکتور و پرداخت وجه آن محصول شما برای ارسال آماده میشود .

در صورتی که خرید میلگرد شما به اندازه یک ظرفیت باشد محصولات شما از کارخانه تیکمه‌ داش ارسال میگردد و در صورتی که خرید شما خرد و وزن آن کمتر از یک ظرفیت یعنی حدود ۲۲ تن باشد میلگرد مورد نظر شما از انبار آهن جم ارسال می گردد. هزینه ارسال این محصول به محل تخلیه بار، وزن بار ،نوع ماشین  و همچنین مقدار کیلومتر طی شده متفاوت است. زیرا هزینه حمل و نقل میلگرد طبق تن بر کیلومتر محاسبه میشود.

میلگرد تیکمه داش _آهن جم

قیمت میلگرد 16تیکمه داش

میلگرد 16 فولاد کاوه تیکمه داش از  سایز های پر مصرف می باشد .به طور کلی سایز 16میلگرد مصرف بیشتری در، ساختمان سازی دارد.این میلگرد آجدار با آج A3 می باشد که تنش جاری آن 4000کیلوگرم بر سانتی متر مربع و تنش گسیختگی آن 6000 کیلوگرم برسانتی متر مربع است .این میلگرد قابلیت جوشکاری ندارد و نباید در عملیات های حرارتی ،هم چون جوشکاری استفاده شود .قیمت میلگرد 16تیکمه هم مانند سایر محصولات فولادی متغییر است وبانوسانات بازار آهن افزایش وکاهش پیدا می کند .قیمت روز میلگرد 16تیکمه روزانه، در جدول بالای صفحه اعلام می شود و شما می توانید جهت خرید با کارشناسان فروش آهن جم تماس بگیرید .

قیمت میلگرد 16 تیکمه داش

وزن میلگرد تیکمه داش

وزن میلگرد کاوه تیکمه داش در تمامی سایز ها در جدول قیمتی که در ابتدای صفحه قرار گرفته است ذکر شده است .محصولات این کارخانه معمولاً وزنی کمتر از وزن های استاندارد در جدول اشتال دارند و می‌توان گفت جز میلگردهای سبک در بازار هستند. به همین دلیل هم از محبوب ترین و با کیفیت ترین میلگرد های بازار به شمار می آیند .وزن هر بندیل میلگرد تیکمه داش بین ۲ تا ۲.۲ تن می باشد.

قیمت میلگرد ۱۸ تیکمه داش

قیمت میلگرد تیکمه داش در تمامی سایزها در جدول مورد نظر در سایت آهن جم به روز رسانی میشود .قیمت میلگرد ۱۸ تیکمه داش، قیمت میلگرد ۱۶ تیکه داش و قیمت میلگرد ۱۴ تیکمه داش ممکن است در برخی اوقات به دلیل اینکه این سایزها تقاضا و مصرف بیشتری دارند بیشتر باشد.

شماره تماس کارخانه میلگرد تیکمه داش

امکان خرید میلگرد از این کارخانه فقط به صورت ظرفیت و در وزن حدود ۲۳ تن می باشد. در صورتی که تمایل به خرید میلگرد این کارخانه دارید با کارشناسان فروش آهن جم تماس بگیرید و محصول مورد نظر خود را با قیمت مقرون به صرفه تهیه نمایید.

شماره تماس واحد فروش این کارخانه شماره های زیر میباشد.

۰۴۱-۳۶۶۶۴۵۴۵

۰۴۱-۳۶۶۶۴۶۴۶

۰۴۱-۳۶۶۶۴۷۴۷

۰۴۱-۳۶۶۶۵۳۱۷-۱۹

مقاله از آهن جم _ahanjam.com

5/5 - (4 امتیاز)

2 دیدگاه در “قیمت میلگرد کاوه تیکمه داش

 1. محمد حیدری گفت:

  سلام وقت بخیر
  لیست قیمت میلگرد تیکمه داش کاوه ، درب کارخانه این قیمت هست ؟ مقدار خرید چقدر باید باشه و کمتر از یک ظرفیت هم میتونیم خرید داشته باشیم ؟بعد اگر بخوایم بار که خریدیم را خودتون ارسال کنید چقدر به قیمت ها اضافه میشه .یه کارخانه دیگه هم هست آذر فولاد امین تیکمه داش که آذربایجان هست ،این دوتا کارخانه باهم تفاوت دارن ؟

  1. ahanjamadmin گفت:

   سلام وقت شما هم بخیر جناب حیدری عزیز
   لیست قیمتی که در این صفحه به روز رسانی و اعلام میشود همانطور که در بالای جدول هم درج شده قیمت میلگرد کاوه تیکمه داش درب کارخانه هست .یعنی شما در صورتی که قصد خرید داشته باشید بار در کارخانه به شما تحویل میشه و هزینه حمل تا محل تخلیه بر عهده خودتون هست .در صورتی که بخواهید با قیمت کارخانه خرید کنید حداقل باید مقدار خرید شما به اندازه یک ظرفیت باشد .اگر مقدار خرید شما کمتر هست باید به واحد فروش اعلام کنید.در اون صورت قیمت متفاوت خواهد بود و بار از اصفهان برای شما ارسال میشود . هزینه ارسال بار هم کاملا به محل تخلیه شما و تناژ بار بستگی دارد .به طور کل کرایه حمل با توجه به کیلومتر محاسبه میشه .
   میلگرد کاوه تیکمه داش هم با میلگرد آذر فو لاد امین متفاوت هست .فقط محل این دو کارخانه در یک شهر هست . شما میتوانید قیمت میلگرد آذر فولاد امین را از لینک زیر مشاهده کنید.
   قیمت میلگرد آذر فولاد امین
   در صورتی که بازم سوال داشتید در خدمتم .میتونید با واحد فروش هم تماس بگیرید و مشاوره کامل دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *